Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Biatorbágyra keresünk kezdő

Targoncás

munkatársakat akár azonnali kezdéssel!

Hosszútávú előrelépési lehetőséggel!

  • vezetőállásos új targoncák kezelése
  • esetenként vezetőüléses targoncakezelés
  • az áru átvétele és kiadása
  • csomagolási és áruösszekészítési feladatok PDA eszközzel
  • esetleges kézi anyagmozgatás is a feladatok között lehet

Munkaidő: Két műszakban történő munkavégzés:

  • A: 06:00 - 14:30
  • B: 13:30 - 22:00

Amivel a cég megköszöni havonta elvégzett munkád:

  • 100%-ban bejelentett munkalehetőség
  • családias és jó hangulatban telnek a munkanapok, új munkakörnyezetben
  • szakmai fejlődési lehetőséget biztosít, kezdő targoncás kollégáknak gyakorlati lehetőséget
  • legmodernebb, teljesen új munkagépek használatát a kényelmed szolgáló targoncákon
  • korlátlan védőital, kávé, és tea, hogy a napi komfortérzeted is biztosított legyen
  • korrekt műszakvezetés, a véleményed meghallgatásra kerül
  • kiemelkedő bérezési csomag: alapfizetés + bónuszok + egyéb juttatások (pótlék, cafetéria) + műszakpótlék délutános műszakban
  • éves bónusz a vállalat eredményeinek függvényében
  • opcionális túlórát, melynek kifizetési MT szerint történik –
  • munkába járás támogatása személygépkocsira, tömegközlekedésre
  • sokszínű feladatok
  • teljes öltözet téli és nyári munkaruha
  • céges buszjárat Tatabánya- Biatorbágy között
  • a cég saját állományába nyerhetsz felvételt mert a cég hosszútávon számít Rád!

Cserébe mi az alábbit kérjük tőled:

  • raktárban fogsz dolgozni, így fontos, hogy tudj számolni
  • munkád legyen pontos, precíz, melyet a cég fent leírtakkal díjaz
  • szeress csapatban dolgozni
  • 3313 - as és 3324 -es vezetői engedély
  • minimális, raktári környezetben szerzett tapasztalat

ELŐNY:

  • a 3312- es vezetői engedély
  • friss targoncavezető kollégák jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kérdés esetén keress az alábbi telefonszámon: 06-30-555-9445 vagy jelentkezz elektronikusan!

Targoncás (Biatorbágy)

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Budapest
Teljes munkaidős
Kevesebb mint 1 év
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 13.03.2020

Állás megosztása