Ugrás a tartalomra

Bérszámfejtő - Székesfehérvár

Bérszámfejtő
Székesfehérvár

Feladatok:

  • Munkavállalók be és kiléptetése, munkáltatói igazolások, kilépéskori igazolások kiállítása, postázása
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése stb.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú bérügyintézői OKJ-s szakképesítés
  • Néhány éves bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • Valamely bérszámfejtési szoftver (VT SOFT, BABÉR, SAP vagy NEXON) ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás
  • Rugalmasság: ritkán veszprémi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Támogató és stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Fejér
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020