Ugrás a tartalomra

Kiszállítási koordinátor - Balatonfűzfő

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (autógépész vagy egyéb gépész szak)
  • Jó műszaki érzék
  • Raktározási tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Középszintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Targonca szállítások megszervezése
  • Ügyfélhez történő kiszállítások megszervezése és megtervezése
  • Raktári feladatok elvégzése
  • Üzemi feladatok koordinálása

A munkáltató ajánlata:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, lelkes csapat

A munkavégzés helye:

  • Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Balatonfűzfő
Veszprém
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása