Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Raktáros Nagykanizsa
(HR7919536X)

Megbízható, precíz munkatársnak tartod magad?

Akkor ez az ajánlat Neked szól!

AMIT A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ KÉRÜNK:

  • Szakmunkás végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Béren kívüli juttatás
  • Útiköltség térítés

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Beérkező anyagok átvétele, tároló helyre történő betárolás, kiadása
  • Elvégezni az anyagmozgatási, anyag elszámolási, nyilvántartási feladatokat
  • Az üzemi anyagigények alapján elvégezni az anyagkigyűjtést
  • Gazdálkodni a rábízott anyagokkal, biztosítani a készletek pontosságát és az éves elszámoló leltár pontosságát. Figyelni és ellenőrizni a készleteket

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Targonca jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, SAP rendszer ismerete
  • Gépi anyagmozgatás terén szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nagykanizsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „jelentkezem” gomb segítségével,
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda:8800 Nagykanizsa Kinizsi P. u. 97-99. Nyitva tartás: Hétfőtől-Péntekig 9-15 óráig.

Telefonon:+36 20 265-4344-VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk te vagy a legfontosabb!

V-M-001/5559-2/2013
V-M-001/6900-1/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

RAKTÁROS (HR7919536X)

Nagykanizsa
Zala
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020