Ugrás a tartalomra
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (13-9066)
pozícióba.

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK
(13-9066)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új gépek, robotok telepítése és üzembe helyezése,
  • Automatizálási projektek irányítása,
  • Specifikációk, változás kezelési dokumentumok, oktatási anyagok készítése,
  • Hibák elhárításában való részvétel,
  • PLC programok módosítása, karbantartása, biztonsági másolatok kezelése.

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Termelő cégnél szerzett néhány év tapasztalat (előny: autóipar),
  • Automatizálási területen (plc,robot) szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9066”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Vas
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021