Ugrás a tartalomra

Gazdasági vezető - Veszprém

Gazdasági vezető

Feladatok:

  • A pénzügyi, számviteli és kontrolling tevékenység ellátása, koordinálása
  • A könyvelés szakmai felügyelete, a munkatársak irányítása, ellenőrzése
  • Az adózással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • A vállalat gazdaságos működtetése
  • A pénzügyi folyamatok kontrollja, a pénzügyi egyensúly biztosítása, likviditási terv elkészítése, banki kapcsolattartás
  • Az éves beszámoló és az üzleti jelentés elkészítése
  • A költség-elszámolási rendszer irányítása, költségelemzés, költséggazdálkodás irányítása
  • Szervezeti egységek üzleti terveit érintő előrejelzések, utókalkulációk, gazdaságossági és költségelemzések készítése
  • A gazdasági tervezési tevékenység irányítása, üzleti tervek elkészítése, teljesítésének figyelemmel kísérése és értékelése
  • Zárási munkák megszervezése, részvétel a havi zárlati munkákban
  • Készletgazdálkodás ellenőrzése
  • A gazdasági terület működési hiányosságainak feltárása, munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és egyéb partnerekkel
  • Belső eljárások, szabályzatok, minőségbiztosítási előírások, határidők, és bizonylati fegyelem betartása, és betartatása

Elvárások:

  • Felsősokú szakirányú végzettség - diploma (gazdasági/pénzügyi/számviteli)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év – ideális esetben termelő vállalatnál szerzett - releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Számviteli standardok ismerete
  • Kontrolling területen szerezett ismeretek
  • Naprakész ismeretek a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli jogszabályok gyakorlati alkalmazásáról
  • Vállalatirányítási és könyvelési rendszerek alapvető ismerete
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Határozott, magabiztos vezetői magatartás

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bér és juttatások
  • Kiváló munkakörülmények

A munkavégzés helye: Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy veszprémi gyártó cég megbízásából keres több éves felső szintű vezetői tapasztalattal gazdasági területre új kollégát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát! A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-6641-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős
5-10 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020