Ugrás a tartalomra
FOLYAMATMÉRNÖK (13-9014)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK

(13-9014)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok tervezése és értékelése,
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése,
  • Gyártási folyamatok optimalizálása,
  • Gyártás zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Tapasztalt és pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Vesrenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9014”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021