Ugrás a tartalomra

Toborzási és kiválasztási munkatárs - Győr

Toborzási és kiválasztási munkatárs

Feladatok:

  • Főként fizikai, villanyszerelő és mérnök keresések az ország egész területére
  • A toborzási-kiválasztási folyamat teljeskörű végig vitele (hirdetés feladás, telefonos előszűrés, ajánlat készítés, beléptetés elindítása)
  • Toborzási riportok, elemzések készítése az adott területet illetően
  • Az üzleti terület szakmai támogatása, vezetők fejlesztése és velük való állandó kapcsolattartás
  • Toborzást segítő akciókban, kampányokban való közreműködés

Elvárások:

  • Főiskola / egyetem
  • 1-3 év releváns, vállalati vagy ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Proaktivitás

A munkáltató ajánlata:

  • Próbaidő lejártával 15%-os fix bérjuttatás biztosítása az alapbéren felül
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatja
  • A mindennapok könnyebb szervezhetősége érdekében évi 20 nap homeoffice-t biztosít a munkáltató
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Erős a szervezeti kultúra, mely a felhatalmazásra és a rendszeres visszajelzésekre épül, így a kollégák folyamatos fejlődését szolgálja
  • Határozott idejű munkaszerződés 2019. december 31-ig

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres toborzási és kiválasztási munkatárs pozícióra munkavállalót győri munkavégzésre.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása