Ugrás a tartalomra

Vetőmagos területi képviselő (Északnyugat-Magyarország)

Elvárások:

  • Több éves vetőmag értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú agrármérnöki végzettség előny
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Szakmai elkötelezettség, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Együttműködő képesség és precizitás
  • Északnyugat-magyarországi lakhely előny
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Társalgási szintű aktív angolnyelv tudás előny

Feladatok:

  • Vetőmag értékesítés és a cég népszerűsítése a régióban
  • Regionális disztribúció felkutatása, kiépítése és folyamatos kapcsolattartás
  • Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • A munkához tartozó riportok, beszámolások és kimutatások készítése a menedzsment irányába

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye területén

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti központtal, nemzetközi háttérrel rendelkező mezőgazdasági nagyvállalata részére toboroz vetőmagos területi képviselő pozícióba új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!
A részletekről érdeklődni lehet Joó Teodóránál.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Veszprém
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 28.02.2020