Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

GYÁRTÓ SZAKMUNKÁS (HR7804278X)

Műszerész végzettséged van, de még nem találtál egy jó munkahelyet?
Megbízható, precíz munkatársnak tartod magad?

Akkor ez az ajánlat Neked szól!

AMIT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRUNK:

  • Szakmunkás végzettséget
  • Műszaki tapasztalat vagy affinitás a műszaki terület felé

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete
  • Gyártóeszközök ismerete, kezelése, beállítása és rendeltetésszerű üzemeltetése
  • Folyamatos és időszakos karbantartási munkák elvégzése, a karbantartási napló vezetése
  • Típusátállások elvégzése

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Bejelentett munkahely
  • Betanulási idő biztosítása
  • Magas műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest (IV. kerület, Tungsram)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével

vagy

Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31 címen.
Telefonon: +36 20 265 4344– VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

V-M-001/5559-2/2013, V-M-001/6900-1/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021