Ugrás a tartalomra

Minőségellenőr - Szombathely

Feladatok:

  • Félkész és késztermékek, gyártásközi és végellenőrzések elvégzése
  • Mérési jegyzőkönyv készítése
  • Nem megfelelőségek koordinálása
  • Mérőeszközök kalibrációja
  • Mérőeszközök nyilvántartásának vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása!
  • Mérőeszköz kalibrációban és felügyeletben szerzett jártasság
  • Optikai mérőgép használatában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • Felelősség vállalás képessége
  • Precizitás, megbízhatóság, tartós összpontosító/koncentrált figyelem

Előnyök:

  • Főiskolai diploma
  • Metrológiai végzettség
  • Fémipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási technikák, módszerek ismerete
  • Oracle rendszer ismerete
  • Jártasság dokumentációkezelésben
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete alap szinten
  • Határozott fellépés
  • ISO17025 szabvány ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • SZÁLLÁSLEHETŐSÉG
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria (pl.: SZÉP kártya, Erzsébet kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás
  • Karácsonyi juttatás
  • Dolgozói kedvezmények (mobilszolgáltatás, személyautó vásárlás, sportolás, szálloda)
  • Fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Megbízónk profilja:

Gépalkatrészeket gyártó középvállalat részére toborzunk munkatársakat.

A munkavégzés helye:

Szombathely

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Szombathely
Vas
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 04.02.2021