Ugrás a tartalomra

Plant assistant - Fejér megye

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Gyárigazgató asszisztens

munkatársat keres partnercége megbízásából

Feladatok:

  • Bizalmas iratok, dokumentációk, folyamatok kezelése
  • Idegennyelvű (angol és német) levelezés
  • Megbeszélések és utazások teljeskörű szervezése
  • Statisztikák és riportok készítése
  • Általános adminisztrációs feladatok, prezentációk készítése
  • Irodaszerek beszerzése
  • Kapcsolattartás külsős és belsős vevőkkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)
  • Folyékony angol ÉS német nyelvtudás
  • MS Office modulok mély ismerete (MS Excel, Word, Power Point)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiemelkedő szervező képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Fejér megye

A munkáltató profilja:

Autóipari beszállítóként világszerte ismert partnerünk fő profilja a gépjármű utastéri komponensek gyártása

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál a +36 20-983 61 73-as mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Fejér
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 28.02.2020