Ugrás a tartalomra

PLC programozó - Kecskemét

Feladatok:

  • Célgép vezérlésének programozása (PLC, robot, Hajtás vezérlés)
  • Géphibák gyors és hatékony megoldása
  • Elektromos és mechanikus problémák megoldása

Elvárások:

  • Villamosmérnök / mérnök informatikus
  • Programozási ismeretek (PLC, megjelenítő eszközök, C++, robotvezérlés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villanyszerelő OKJ bizonyítvány
  • Pneumatikus ismeretek
  • Elektromos rajz olvasási tudás (E-Plan)
  • Német nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Safety programokban való jártasság

Előny:

  • Szakirányú tapasztalat (min. 3-4 éves automatizálás területen)
  • S7 Siemens programozási tapasztalat
  • SEW hajtástechnológia ismeretek
  • ProfiNet, ProfiBus hálózatok ismerete
  • Beckhoff PLC ismerete
  • SIMATIC S7-1200 PLC ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021