Ugrás a tartalomra

Ipari villanyszerelő - Németország

Feladatok:

  • Magasban történő munkavégzés;
  • Általános villanyszerelői munkák;

Elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás;
  • Német nyelvű önéletrajz;
  • Hidraulikában, pneumatikában szerzett tapasztalat;
  • Jogosítvány, saját autó szükséges;

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés;
  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Stabil háttér;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával.

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. ausztriai partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el német nyelvű önéletrajzát email címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Részletes tájékoztatás az alábbi telefonszámon: +3620 288 2354.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Germany
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása