Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐ
Kedveli a termelői területet?

Műszaki illetve vezetői beállítottságú?

Képesnek érzi magát hogy koordináljon egy termelői csapatot?

Ha igen, itt a lehetőség!

MEGBÍZÓNK:

Luxus kategóriájú termékgyártással foglalkozó partnercégünk 18 országban csaknem 3000 főnek biztosít stabil megélhetést. A minőség és a vevői megelégedés a cég életében fontos szerepet tölt be megalakulásuk óta már több mint 16 éve.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • kihívásokkal teli feladatok,
  • együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak,
  • szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • gyártósoron végzett feladatok irányítása,
  • erőforrás-gazdálkodás,
  • elemzések riportok készítése,
  • hatékonyság fejlesztése, selejtszám csökkentése,
  • folyamatok fejlesztése,
  • új dolgozók támogatása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • Lean ismeretek,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • vezetői véna.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021