Ugrás a tartalomra

Gépészmérnök (építőipar) - Győr

Elvárás:

  • Szükséges végzettség: Gépészmérnök (elsődleges) és/vagy Építészmérnöki, esetlegesen építészeti érdeklődés, ismeret
  • Fémipari ismeretek, gépelemek tervezésében jártasság
  • Angol vagy német magabiztos nyelvtudás
  • ArchiCAD/AutoCAD ismeret
  • Szimulációs programok ismerete (pl. Pro Engineer)
  • Analitikusi és kreatív gondolkodásmód, jó kommunikációs képesség

Feladat:

  • Fejlesztési projektek ill. termékbevezetéssel kapcsolatos tevékenységek vállalaton belüli koordinálása
  • Értékesítési osztály által igényelt termék megtervezése, tervezési folyamat modellezése, technológiai folyamat koordinálása
  • Meglévő termékek piaci igényekhez való igazítása, átalakítása
  • Termékfejlesztéshez szükséges alapanyagok kiválasztása, minősítése
  • Termékfejlesztési tesztelések koordinálása
  • Fejlesztett termék értékesítési támogatása
  • Együttműködés építészmérnökökkel
  • Gyártási- és termékdokumentációk (belső-külső; alkalmazástechnológiai leírás, üzemeltetés, karbantartási előírások, stb.) elkészítése, 3D rajzok kivitelezése
  • Méretezések, mérnöki számítások elvégzése
  • Gyártástechnológiák optimalizálása (költség, minőség, technológiai újítások)
  • Optimalizálással kapcsolatos belső- és külső kommunikáció végrehajtása
  • Minőségbiztosítási eljárásban és megfelelőségben való közreműködés
  • Termékfejlesztési költségbecslések összeállítása
  • Stratégiai beszerzés irányítása, termékfejlesztéshez szükséges prototípusok gyártóinak felkutatása, sorozatgyártáshoz szükséges támogatás nyújtása a Beszerzési osztálynak
  • Termékekre vonatkozó jogi környezet (szabványok, jogszabályok, EU-s jogharmonizáció, stb.) folyamatos nyomon követése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021