Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

HR RECRUITER
(HR7748361X)

MIÉRT JÓ HOZZÁNK CSATLAKOZNI?
A Get Work Trend Kft. 2003 óta töretlen sikerrel működik a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy folyamatos növekedésünk ellenére, sikerült megtartanunk a családias légkört és egy összetartó csapatot.

RÓLUNK:

A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:
Budapest II. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Piacképes fizetés
  • Céges laptop és telefon
  • Jókedvű, fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos pozíció
  • Használhatod szervező készséged a munkád során

FELADATAID LESZNEK:

  • Fizikai munkaerő toborzása
  • Jelöltek felkutatása
  • Kiválasztási folyamat koordinálása (jelöltek tesztelése, interjúztatása)
  • Kiválasztások adminisztrálása
  • Aktív kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Álláshirdetések igényes elkészítése, megfogalmazása
  • A megfelelő toborzási csatornák kiválasztása, aktiválása
  • Hirdetések utókövetése, csatornák hatékonyságának elemzése

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Szereztél legalább 1 éves tapasztalatot toborzás-kiválasztási területen
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office csomagot
  • Önálló, határozott és proaktív személyiség vagy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd el az önéletrajzod.
Kérlek, a tárgyban a pozíció kódja szerepeljen: HR7748361X

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

HR RECRUITER (HR7748361X)

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása