Ugrás a tartalomra

Key Account Manager - Kelet-Magyarország

Elvárások:

  • Legalább 5 év értékesítési tapasztalat gyártó cégeknél vagy értékesítési ügynökségnél, ebből legalább 1 éves csoportvezetői tapasztalattal
  • B2B értékesítési tapasztalat és jó műszaki érzék elengedhetetlen
  • Utazási hajlandóság Kelet Magyarországon belül (>50%)
  • Műszaki végzettség
  • Nyelvtudás (angol preferált)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatjátékos személyiség
  • Kiváló probléma megoldó képesség
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Határozott fellépés, rugalmasság, precíz munkastílus
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magasan motivált, eredményorientált és kezdeményező személyiség

Feladatok:

  • Felelősség vállalás a kitűzött egyéni és csapat célok eléréséért és a tervek megvalósításáért
  • Vezetése alá tartozó régiós értékesítési csapat mentorálása és motiválása
  • Területi képviselők piaci tevékenységének éves/havi/heti lebontásban történő koordinálása, kontrollálása és értékelése
  • Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára
  • Kiemelt partnerekkel közvetlen kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, éves beszállítói szerződések megkötése, újra tárgyalása
  • Aktív szerepvállalás marketing akciók összeállításában, piackutatásban
  • Konkurencia jelenlétét és tevékenység figyelése és elemzése
  • Új potenciális értékesítési lehetőségek feltérképezése

A munkáltató ajánlata:

  • Aktív pénzkereseti lehetőség: alapbér + teljesítményhez kötött versenyképes jutalék- és bónuszrendszer
  • Folyamatos szakmai és infrastrukturális támogatás a kitűzött célok elérésében
  • Beszállítóink által biztosított folyamatos szakmai képzések
  • Cégautó használata a munkavégzés során
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus, lelkes, támogató csapat

A munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország (Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun, Csongrád, Békés megye)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik legnagyobb múltú fémipari gépeket és eszközöket értékesítő és szaktanácsadó vállalatához (közel 30 nemzetközi minőségi márka képviselője) toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Békés, 5630 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
5-10 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 28.02.2020