Ugrás a tartalomra
FOGORVOS (HF 13-8555)
pozícióba.

Megbízható, biztos hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat

FOGORVOS
(HF 13-8555)

munkakörbe.

Elvárások

  • Fogorvosi végzettség,
  • Konzerváló fogászat iránti érdeklődés,
  • Német nyelvtudás,
  • Szakmai elhivatottság, magas színvonalú, betegcentrikus munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy legmodernebb technológiákat alkalmazó innovatív    cégnél,
  • Visszajáró, elsősorban külföldi betegkör,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Dinamikus, fiatalos légkör,
  • Hosszú távú lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Sopron vonzáskörzete.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8555"-ös referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével.

HUMANFIELD VEZETŐ- ÉS SPECIALISTAKIVÁLASZTÓ KFT.

www.humanfield.hu

Sopron
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020