AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

HR GYAKORNOK
(HR7849331X)

HR GYAKORNOK álláslehetőség MUNKAERŐ KÖLCSÖNZÉSI ÜZLETÁGUNKBAN

MIÉRT JÓ HOZZÁNK CSATLAKOZNI?
A Get Work Trend Kft. 2003 óta töretlen sikerrel működik a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkeséggel tölt el bennünket, hogy folyamatos növekedésünk ellenére, sikerült megtartanunk a családias légkört és egy összetartó csapatot.

Bővülő szakértői csapatunkba keressük új munkatársunkat, aki számára fontos:

  • egy emberközpontú, az egyéni motivációkat is szem előtt tartó családias vállalati kultúra,
  • ügyfeleik és jelöltjeik szakmai támogatása,
  • hogy arra összpontosítsanak, amiben a legjobbak.

RÓLUNK:
A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Nagykanizsa

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Jókedvű, fiatalos csapat,
  • Szakmai és emberi támogatás a senior kollégák részéről
  • Rugalmas munkaidő, alkalmazkodunk az órarendedhez

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Adminisztratív teendők ellátása.
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal.
  • Az adatbázisok kezelése.
  • Tanácsadó kollégáink munkájának teljes körű támogatása .

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony.
  • Heti minimum 20 óra munkaidő vállalása (több előnyt jelent).
  • HR terület iránti érdeklődés.
  • Vidám, kedves, ugyanakkor precíz, pontos, megbízható és ügyfélorientált, személyiség.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Számítógépes ismeretek.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el jelentkezésed a ”Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 8800 Nagykanizsa, Kinizsi P. u. 97-99., nyitva tartás: Hétfőtől- Péntekig, 9-15 óráig .
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!
V-M-001/5559-2/2013
V-M-001/6900-1/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

HR GYAKORNOK (HR7849331X)

Kecskemét
Bács-Kiskun
Részmunkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 04.02.2021