Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

A KÖKI áruházunkba keresünk

Logisztikai osztályvezető

munkatársat.

Feladatok:

  • a lehető legnagyobb forgalom elérése az értékesítés fejlesztésével
  • zavartalan kereskedelmi folyamatok biztosítása az áruház teljes területére vonatkozóan
  • áruházi kollégák eladótéri munkájának, vevőorientációjának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • a vevőkiszolgálás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • készletgazdálkodás, árufeltöltés gördülékenységének biztosítása
  • kihelyezési sztenderdek megvalósításának biztosítása
  • az OBI koncepciók bevezetése, megvalósítása
  • a vevők igényeinek megfelelő, a dolgozók lehetőségeit is figyelembe vevő hatékony munkaidő-beosztás megszervezése a hatályos munkaidőmodell betartása mellett

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • vezetői – szervezői képesség
  • eredményorientált hozzáállás
  • átfogó gazdálkodási ismeretek, és ezek alkalmazásának készsége
  • vevőközpontú gondolkodású, dinamikus, jó csapatépítő
  • jó kommunikációs képesség
  • erős együttműködési hajlandóság
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • elkötelezettség saját maga, és kollégái fejlesztése mellett
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • átlagon felüli bérezés
  • havi prémium
  • étkezési hozzájárulás
  • karácsonyi jutalom

Logisztikai osztályvezető (KÖKI)

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása