Ugrás a tartalomra
SENIOR EHS SPECIALISTA (HF 12-8374)
pozícióba.

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR EHS SPECIALISTA
(HF 12-8374)

pozícióba.

 Feladatok

  • A munkavállalók munkavédelmi oktatásának megtartásához szükséges tematika, segédanyag biztosítása, új belépők oktatása,
  • Egy fő beosztott koordinálása,
  • A munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések kivizsgálása és nyilvántartása,
  • A baleseti jegyzőkönyvek felvétele, továbbítása a területileg illetékes hatóságok felé,
  • A munkaeszközök megfelelőségi tanúsításának nyilvántartásba vétele, az időszakos biztonsági felülvizsgálatok nyilvántartása,
  • A hatóságoknál a társasággal kapcsolatos ügyintézés, személyes kapcsolattartás, a cég képviselete,
  • Rendszeres ellenőrzések tartása.

Elvárások

  • Termelési területen szerzett tapasztalat EHS területen,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8374"-es referenciaszám
és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Jász-Nagykun-Szolnok
Heves, 3360 Magyarország
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020