Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba

Adózási asszisztens

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Adózási szakértő munkájának támogatása
  • Adóbevallásokhoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • A központi és helyi adóhatósággal elszámolandó adók, járulékok megállapítása, a bevallások elkészítése
  • Adózási folyamatok nyomon követése
  • Adótörvények változásainak folyamatos követése, értelmezése
  • NAV, VPOP, Önkormányzati folyószámlák egyeztetése, azok főkönyvi megfeleltetése
  • Adózással kapcsolatos bejelentési kötelezettségek teljesítése
  • Havi és éves zárási ütemtervnek megfelelő gondoskodás az adók zárásáról
  • Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Közreműködés adó- és könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben
  • Mindazon törvényi, illetve belső szabályozásból eredő feladatok ellátása, amelyek a fenti pontokban meghatározott feladatok végrehajtásához elengedhetetlenek és biztosítják a társaság törvényi előírásoknak, valamint a tulajdonosi elvárásoknak megfelelő működését.

Elvárások:

  • Adózási területen eltöltött 2-3 éves gyakorlat
  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság
  • Gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Ügyfélkapu kezelés
  • Angol nyelv.

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • versenyképes bérezés
  • étkezési hozzájárulás,
  • karácsonyi jutalom
  • fiatalos csapat
  • változatos feladatok

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni az Adózási munkatárs - Budapest megnevezést.

Adózási asszisztens - Budapest

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása