Ugrás a tartalomra

PHP fejlesztő - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1404)

Feladatok:

  • PHP alapú rendszerek, illetve oldalak tervezése és fejlesztése
  • Adatbázis fejlesztés, rendszertervezés és integráció
  • Projektek folyamatos dokumentálása
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel és a webdesignerekkel
  • Hibátlanul működő clean kódok írása és tesztelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • PHP, MySQL, HTML, Javascript, AJAX alapos ismerete
  • Objektum orientált paradigmák ismerete
  • Kommunikatív, lelkes és proaktív személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Változatos, érdekes munkafeladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-1404-es referenciaszámot!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 28.02.2020